Декември 2019
П В С Ч П С Н
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Януари 2020
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Всички събития
Минали събития

 

                                                       РЪКОВОДСТВО  

 
  
Ирена Коцева  
 
директор
 
ПОРТФОЛИО
 
 
Елена Дамянова 
 
заместник-директор,     учебна дейност
 
 
 
Даниела Трохарова 

заместник-директор, административно-стопанска дейност  

ПОРТФОЛИО
 
             
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
              ГЛАВНИ УЧИТЕЛИ
 
Валентина Спасова
 
главен учител - начален етап
начален учител

 
Даниела Георгиева
 
главен учител - прогимназиален етап
учител по музика

 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 ПЕДАГОГИЧЕСКИ СЪВЕТНИК
 
 
Милка Кощрова
 
педагогически съветник
 
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
УЧИТЕЛИ - НАЧАЛЕН ЕТАП
 
 
Ирина Найденова
 
начален учител
 
 
 
Теменужка Стоянова
 
начален учител
 
 
 
Йорданка Балабанова 
 
начален учител
 
 
 
 
Генка Динева
 
начален учител
 
 
 
 
Катя Кирова
 
начален учител
 
 
Даниела Иванова
 
начален учител
 
 
 
Първолетка Дюлгерова
 
начален учител
 
 
 
 
Красимира Таинова
 
начален учител
 
 
 
Димитринка Василева 
 
начален учител
 
 
 
 
 
Теменужка 
Крамарска
 
начален учител
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                     

 

 

                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 УЧИТЕЛИ - ПРОГИМНАЗИАЛЕН ЕТАП

 
 
Славея Петрунова
 
учител по БЕЛ
 
 
 
Марияна Русинова
 
учител по БЕЛ
 
 
  
 
Аделина Кюнчарска
 
учител по БЕЛ
 
ПОРТФОЛИО
 
 
Ирена Милчева
 
учител по английски език
 
 
 
Данаила Колева
 
учител по английски език
 
 
 
 
Стоилка Гелова
 
учител по математика
 
 
Елина Даганова
 
учител по ИТ, човекът и природата, биология
 
 
 
Ирина Бонева
 
учител по човекът и природата, физика, химия
 
 
 
 
 Евелина Таинова
 
учител по история
 
 
 
Елена Гривева
 
учител по изобр. изкуство
 
   
 
Ралица Струмина
 
учител по физ.култура и спорт
 
  
 
 
Васил Аджиков
 
учител по физ.култура и спорт
 
 
 
 
 
 


 

 

 

 

  

 

 

 

УЧИТЕЛИ - ЦДО

 
 
 
Иванка Терзийска
 
учител в ЦДО 
 
 
 
Миглена Механджийска
 
учител в ЦДО
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Стела Георгиева
 
учител в ЦДО
 
 
 
Вера Нетова
 
учител в ЦДО
 
 
 
 
Зорница Вардарова
 
учител в ЦДО
 
 
 
Румяна Котева
 
учител в ЦДО
 
 
 
 
 
Светла Ашкова
 
учител в ЦДО
 
 
 
Мария Мишева
 
учител в ЦДО
 

 

 
 
Надежда Мишева
 
учител в ЦДО
 
 
 
 
Катя Донева
 
учител в ЦДО
 
  
   
 
 
 
  
  
Александър Димов
 
учител в ЦДО
 
ПОРТФОЛИО 
 
 
 
Анна Белишка
 
учител в ЦДО
 
 
 
 
Даяна Зашкева
 
учител в ЦДО
 
 
 
   
Валентина Петрова
 
учител в ЦДО
 
ПОРТФОЛИО
  
 

Миглена Станева
 
учител в ЦДО
 
ПОРТФОЛИО 
 
   
 
Венеция Богоева
 
учител в ЦДО
 
ПОРТФОЛИО