Октомври 2021
П В С Ч П С Н
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Ноември 2021
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Всички събития
Минали събития

Електронен дневник Shkolo.bg

22.08.2014 Прием на ученици 2014/2015 учебна година

Списък на приетите деца в подготвителната група

1. Анна Петрова Бандрова

2. Андреа Георгиева Ангелова

3. Антоанета Георгиева Терзийска

4. Антонио Асенов Райчев

5. Божидара Райчова Атанасова

6. Ванеса Венциславова Борисова

7. Васил Руменов Милчов

8. Васко Стоянов Янков

9.Габриела Ивайлова Гешева

10. Георги Николаев Димчев

11. Даниел Георгиев Пейчинов

12. Димитър Григоров Григоров

13. Йоана Николова Чепилова

14. Кирил Павелов Борисов

15. Любомир Димитров Панев

16. Марина Марио Димитрова

17. Марияна Георгиева Балабанова

18. Миглена Емилова Чалъкова

19. Мириам Яно Попангелова

20. Никол Георгиева Димитрова

21. Никол Иванова Николова

22.Николай Иванов Шаклев

23. Николай Красимиров Кибаров

24. Райчо Стоянов Савов

25. Ренета Николаева Василева

26. Христиана Стойкова Филипова

27. Мирослав Валентинов Илиев

                                                     

                                                        учител : Евелина Николова

 

Списък на приетите ученици в І а клас

1. Божидар Димитров Поповянски

2. Владимир Стоилов Пламенов

3. Габриела Емилова Чалъкова

4. Габриел Тихомиров Ангелов

5. Георги Василев Брънджов

6. Георги Петров Георгиев

7. Георги Славов Георгиев

8. Деян Василев Ников

9. Димитър Костадинов Стоянов

10. Евгения Евгениева Попова

11. Елисея Василева Методиева

12. Ивана Петрова Дюлгерова

13. Ивана-Мария Валентинова Попова

14. Иван Георгиев Кодов

15. Константин Кирилов Рафаилов

16. Костадин Василев Стоянов

17. Любослава Николаева Бандрова

18. Мария Илиянова Малинова

19. Мерилин Руменова Радославова

20. Николай Василев Любомиров

21. Рая Василева Керефеина

22. Самуил Михайлов Николов

23. Стефан Николаев Димов

 

                                               Класен ръководител: Бойка Михайлова

 

Списък на учениците от І б клас

1. Алекс Бисеров Илиев

2. Алекс Димитров Москов

3. Ангел Евтимов Ковачки

4. Ани Благоева Юлиянова

5. Анна Едуард Крикорян

6. Асения Руменова Асенова

7. Божидар Стоянов Трохаров

8. Васил Петров Василев

9. Венцислав Димитров Боянов

10. Владислав Венцеславов Вукадинов

11. Вяра Георгиева Ковачка

12. Георги Десиславов Георгиев

13. Денис Георгиев Зашев

14. Ивайла Каменова Бакрачева

15. Ивайло Спасов Димитров

16. Йован Анастасов Христов

17. Йордан Георгиев Витанов

18. Кайра Таркан Дюзтепелилер

19. Любослава Руменова Галева

20. Мария Венцеславова Захова

21. Мартин Ангелов Христов

22. Мая Живкова Христова

23. Михаела Антонова Бързанова

 

                        Класен ръководител: Ирина Найденова

 

Списък на приетите ученици в І в клас

1. Александър Василев Стефанав

2. Ангел Василев Василев

3. Венета Константинова Янакиева

4. Венцислав Венциславов Кашъмов

5. Виктория Любославова Милева

6. Дейвид Спасов Георгиев

7. Десислава Янкова Сиракова

8. Евгени Спасов Спасов

9. Ивана Георгиева Стефанова

10. Иво Василев Трайчев

11. Калоян Валентинов Димитров

12. Латиана Иванова Стоянова

13. Лиляна Георгиева Димитрова

14. Любослав Петров Додов

15. Пламен Василев Пламенов

16. Преслав Петров Додов

17. Ралица Георгиева Праскова

18. София Десиславова Стамова

19. Християн Христов Янакиев

20 Юлияна Славчова Кирилова

 

Класен ръководител: Теменужка Стоянова

 

Списък на приетите ученици в VІІІ клас

1. Адриана Петрова Грозданова

2. Айван Николаев Иванов

3. Анна Ивайлова Кашъмова

4. Вероника Василева Велкова

5. Вероника Николова Япракова

6. Веселин Георгиев Мишков

7. Давид Тихомиров Симеонов

8. Диана Евгениева Василева

9. Йоан-Виктор Любомиров Годиняков

10. Калин Кирилов Иванов

11. Кирил Ивов Кирилов

12. Марин Тихомиров Тодоров

13. Мария Николаева Крумова

14. Мария Николова Василева

15. Никола Георгиев Гюдуров

16. Николай Янков Ангелов

17. Петър Методиев Методиев

18. Сара Георгиева Николова

19. Таня Евелинова Ангелова

 

                                     Класен ръководител: